Polecam

sobota, 19 listopada 2022

UFO wzmianki

Od czasu do czasu docierają do mnie krótkie wzmianki o zaobserwowaniu niezidentyfikowanego obiektu latającego. Takie krótkie zgłoszenia nie wystarczają na zrobienie publikacji, ale gdy zbierze się ich więcej to można już utworzyć materiał dla czytelników.


* UFO nad Radomiem


Zgłaszająca : Karolina

Data zgłoszenia : 22.06. 2022 r.

Miejsce incydentu : Radom, woj. Mazowieckie
Data incydentu : 19.06.2022 r., godź. ok. 01.00

Przebieg zdarzenia :

Karolina wraz z koleżanką obserwują szybko poruszający się biały trójkąt lub jak określiła drugi świadek – kształt przypominający mały, zwarty klucz ptaków. Obserwacja trwa około minutę, po czym obiekt nagle znika jak mignięcie. Kobiety są przy stawie na Ustroniu ( potocznie zwanym oczkiem ) w Radomiu. 


* UFO nad miastem Łódź


Świadek : Daria

Data zgłoszenia : 23 sierpnia 2022 r.

Miejsce incydentu : Łódź, osiedle Retkinia, woj. Łódzkie

Przebieg :

3 czerwone światła tworzące trójkąt, przemieszczały się powoli. Leciały dość nisko, zero dźwięków. Była noc. Obserwacja miała miejsce ok. 10 lat temu, od zgłoszenia.


* Mini UFO spodek w Giżycku


Świadek : Robert

Data zgłoszenia : 10 października 2022 r.

Miejsce incydentu : Giżycko, woj. Warmińsko - Mazurskie

Data incydentu : koniec lat ’80 XX w.

Relacja :

„ Kiedyś w dzieciństwie też wiedziałem coś ciekawego ale to już był mały obiekt , spodek ale bardzo mały , wielkości piłki do kosza . Miał świecąca otoczkę i stał nie ruchomo. Dokładnie to było w Giżycku na 3 - Maja koło szkoły podstawowej nr 4 . Ja byłem wtedy dzieckiem i dokładnie nie opiszę, ale był to spadek i ładnie świeciło, Jak dobrze pamiętam miał otoczkę świecąca.”


Jeśli ktoś z państwa chciałby podzielić się swoimi przeżyciami to proszę pisać do mnie na adres e-mail : ponury1@poczta.onet.eu albo na Messenger Fb.

Piotr Gadaj

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz