Polecam

sobota, 4 maja 2019

UFO w Tarnowskie Góry,1979

Przedstawiam obserwacje niezidentyfikowanego obiektu latającego,którą przekazał mi pan Marian, a której dokonała jego mama.Przypadek należy do CE-1,czyli bliskiego spotkania I stopnia.

Przebieg :

Mama i jej koleżanka z którą razem pracowały na portierni, oraz gość z karetki i dyspozytor siedzieli w miejscu pracy mamy. Około godz. 23-24, ale raczej po północy dyspozytor i kierowca stwierdzili, że idą spać. Moja mama siedząc w fotelu zauważyła coś dziwnego za oknem nad parkingiem rowerowym. Duża czerwona kula, w pierwszej chwili myślała, że to księżyc. Ale po dokładniejszym przyjrzeniu się stwierdziła, że to coś innego. Spytała koleżanki, czy też to widzi, a ona na to, że też to obserwuje od kilku minut i się zastanawia co to. Moja mama otworzyła okno żeby się temu bliżej przyjrzeć, a pani z którą pracowała wyszła na zewnątrz i podeszła do tego bardzo blisko. Mama zaczęła krzyczeć żeby się schowała, bo to chyba UFO. Obiekt tak wisiał około 15-20 min., po czym zaczął się oddalać. W czasie obserwacji dzwonili do dyspozytora, żeby przyszedł i to zobaczył, ale gość to olał, stwierdził, że im się coś przyśniło. Następnego dnia opowiadali o tym ludziom, ale jak się pan pewnie domyśla jaka reakcja była – taka, że zaczęli sobie robić z całej sprawy jaja. Tydzień po zdarzeniu pojawił się artykuł w tygodniku "Gwarek" że w okolicach TG oraz Miasteczka Śląskiego był obserwowany przez kilka osób taki sam obiekt.

Raport :

1) Data i godzina zdarzenia : końcówka 1979 roku, październik albo listopad, godzina : po północy 

2) Dokładne miejsce obserwacji : Polska, województwo Śląskie, Tarnowskie Góry, dzielnica Czarna Huta, przy wjeździe do nie istniejących już Zakładów Chemicznych. Dokładniej nad parkingiem dla rowerów taka duża wiata

 3) Kierunek, w którym znajdował się obiekt : zachód

4) Pozorna wielkość obiektu : ok.7-10 m

5) Wygląd obiektu (kształt, kolor) : Kula, czerwona, jakby obciągnięta siatką 

6) Czy na powierzchni obiektu widać było okna, lub inne elementy? : nie

7 ) Czy obiekt emitował światło, czy sam był jakby wykonany ze światła? : jakby wykonany ze światła 

8 ) Czy emitował dźwięki ? : nie

9) Jak obiekt zniknął? : Bardzo wolno oddalając się i falując 

10) Czy mogło być więcej świadków? : widziały to dwie osoby moja mama i pani która była z nią na zmianie 

11) Pozorna odległość obserwatora od obiektu – nie większa niż 200 m ? większa niż 200 m ? : nie większa niż 200 m

12) Jakie emocje towarzyszyły ? : Poruszenie, zaciekawienie, strach                                                                          grafika z google jako dodatek

Jeśli ktoś z państwa był obserwatorem niezidentyfikowanego obiektu latającego lub innego zagadkowego incydentu to proszę pisać do mnie na adres e-mail : ponury1@poczta.onet.eu lub na priv na facebooku. Na życzenie zapewniam anonimowość.

Opracował Piotr Gadaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz