Polecam

środa, 26 lipca 2017

UFO w Bukowinie Tatrzańskiej 21-07-2017 r.

Pan Dariusz ( imię prawdziwe ) uczestnik grup fejsbukowych napisał do mnie o tym co mu się przydarzyło podczas wakacji.Otóż będąc wraz z żoną na popołudniowych spacerze, dokładnie ok. godziny 15.30 zobaczyli coś co przykuło ich uwagę
.Pierwsza ujrzała to żona, która poinformowała swojego męża - był to obiekt koloru białego o dość nieregularnych kształtach, który wisiał nieruchomo.Kilka chwil przyglądania się i Dariusz stwierdził, że to zapewne jakaś flaga na maszcie i chociaż kształt miała dość dziwny.Mąż pstryknął zdjęcie aparatem, który ciągle przy sobie nosi i i ruszyli dalej.Po powrocie do domu zrzucił fotki na komputer i ku jego zdziwieniu zobaczył dwa obiekty ( na fotografii ten górny ), wyjrzał przez okno w tamto miejsce, gdyż można było je stąd ujrzeć, a tam nic nie było.Podekscytowany napisał do mnie priva na fb, a ja poprosiłem, żeby przesłał zdjęcie jak i odpowiedź na szablon pytań na e-maila.

Oto fotografia jaką pan Dariusz wykonał :


Jeśli ktoś chce pomóc w racjonalnym wyjaśnieniu to chętnie wysłucham merytorycznej wypowiedzi.

Widziałeś UFO ? Napisz do mnie na adres e-mail : ponury1@poczta.onet.eu Gwarantuje anonimowość.


Edit.05-08-2017 r.

Incydent udało wyjaśnić się racjonalnie.Zapraszam do przeczytania artykułu : http://wtajemniczeni-pg.blogspot.com/2017/08/racjonalne-wyjasnienie-ufo-w-bukownie.html

6 komentarzy:

 1. Nie wiem jak to określić,według mnie to wygląda z daleka jak spadochroniarz. Ale z bliska to trudno określić

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślałem,że owce zasysa ( UFO - niewidzialne ) Odpowiedź prosta - worki na śmieci dostały wiatru i śmigają jak latawce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiekt tkwił dłuższy czas w bezruchu.Jakby worki na śmieci to były to potrzebny byłby wiatr, a wraz z nim poruszanie się ich.

   Usuń
 3. Może to balony z helem bo wyglądają jak koniki pony

  OdpowiedzUsuń
 4. gdzie to ufo bo nic nie widze

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakieś zbliżenie - powiększenie by się przydało . Na na marginesie ,to i ja mam kilka ciekawych fotek ;)

  OdpowiedzUsuń