Polecam

piątek, 2 czerwca 2017

" Magiczna rzeczywistość " Arkadiusz Miazga

Czy zastanawialiście się kiedyś nad realnością istnienia istot znanych bardziej z baśni i legend niż z rzeczywistości takich jak skrzaty, elfy, krasnoludki, a nawet wróżki ? Na jakich zasadach miałyby koegzystować razem z nami tu na Ziemi skoro na co dzień ich nie widać ?
Czy dopuszczaliście kiedyś do siebie myśl, że UFO niekoniecznie musi równać się kosmici, ani tajne projekty wojskowe ? Szukamy obcych form życia w kosmosie, ciągle wypatrujemy jakie nowiny przyniosą nam najnowsze badania naukowe, a może ciągle błądzimy jak dzieci we mgle i nie w tę stronę idziemy ? może to zakrawa na ironię i załoganci UFO mieszkają tutaj z nami tylko na innej płaszczyźnie rzeczywistości co jakiś czas przenikając do naszej ?
Na te i inne pytania odnośnie realności istnienia różnych istot ciągle wymykającym się naszemu rozumowaniu i poznaniu, będziecie mogli sami sobie odpowiedzieć wyciągając wnioski z najnowszej książki badacza zjawisk paranormalnych, specjalisty od UFO, jednego z autorytetów w środowisku, człowieka od, którego można się ciągle dużo uczyć pt. " Magiczna rzeczywistość ".
Jeśli pragniesz, aby ta pozycja książkowa ukazała się na rynku wydawniczym, żeby polskie środowisko osób interesujących się i zajmujących tematyką zjawisk paranormalnych dało kolejny krok naprzód wesprzyj finansowo projekt w którym są zbierane fundusze na wydanie owej książki.

Zapoznaj się ze zbiórką i przekazem Arka Miazgi :
https://polakpotrafi.pl/projekt/magiczna-rzeczywistosc?utm_source=index

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz