Polecam

czwartek, 29 listopada 2018

Damian Trela i "Gniazda UFO"

     Damian Trela - jeden z czołowych polskich badaczy zjawisk paranormalnych, ekspert od UFO, interesujący się intensywnie tematyką od 1996 r., a działający czynnie w środowisku od roku 1998.Człowiek odznaczający się ogromną rzetelnością, wnikliwością i pomysłowością.
Od 2013 r. prowadzi blog internetowy " Czas tajemnic ", dociera do osób, które miały kontakt ze zjawiskami nieznanymi i profesjonalnie dokumentuje owe incydenty.

      Już wkrótce odbędzie się premiera jego długo wyczekiwanej, debiutanckiej książki pt. " Gniazda UFO ".Autor kompleksowo przedstawia tematykę piktogramów( kręgów, agrosymboli ), które od lat w niezauważalny sposób pojawiają się w zbożu, piasku, lodzie, śniegu, drzewie, oraz w różnej roślinności.Wielką zaletą publikacji jest fakt iż to nie jest pozycja, którą mógłby opracować każdy, a efekt wieloletniej pracy badacza, którego priorytetem jest działanie w terenie i dbanie o wnikliwe prześwietlenie każdego, najdrobniejszego szczegółu.

     " Gniazda UFO " to pierwsza taka pozycja na polskim rynku wydawniczym.Autor przedstawia od A do Z zagadnienie agrosymboli, bez upiększania historii, czy dodawania do niej czegoś co nie ma pokrycia w rzeczywistości.Krótko ujmując - jest to stricte praca dokumentalisty.

     Drukowanie nakładu rozpocznie się na początku grudnia 2018 r. Książka będzie dostępna przedpremierowo w tańszej cenie ( 47 zł + koszty wysyłki ) poprzez własną dystrybucję, a później w cenie właściwej ( ok. 60 zł + koszty wysyłki ) na zasadzie druk na żądanie.Osoby, które są zainteresowane nabyciem publikacji proszone są o kontakt z autorem, który jest w trakcie zbierania zamówień.Adres e -mail kontaktowy : dam.trela@gmail.com

Opracował Piotr Gadaj
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz